ŻYCZENIA WAKACYJNE
Drogie Dzieci!
Szanowni Rodzice!
Tak świat jest urządzony, że po nocy przychodzi dzień, po burzy powraca spokój, a po pracy każdemu należy się zasłużony odpoczynek. Rok szkolny 2025/2026, czas zdobywania wiedzy przez dzieci i wytężonej pracy nauczycieli i rodziców właśnie dobiegł końca.
Z okazji zakończenia roku szkolnego składamy wszystkim Rodzicom i Dzieciom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę oraz życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku – dobrego zdrowia, niezmąconej radości, bezpiecznych podróży i słonecznej pogody.
Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola
Kochani Absolwenci!
Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal powinny Wam towarzyszyć: zabawa, uśmiech i zadowolenie nawet z małych sukcesów.
„Bądź dzieckiem jak najdłużej,
jak dziecko baw się i śmiej
i kochaj tak, jak dziecko
i dobroć dziecka miej.
Już koniec lat beztroskich –
nauki nadszedł czas,
lecz pamięć o przedszkolu,
niech żyje zawsze w Was!
Największą sztuką w życiu
jest śmiać się zawsze i wszędzie,
nie żałować tego, co było
i nie bać się tego, co będzie!”















