Rekrutacja do przedszkola

Rekrutacja do przedszkola odbywa się za pomocą serwisu internetowego: portal.resman.pl w zakładce – Kanał kandydata.

Pod podanym adresem znajdą Państwo wszystkie istotne informacje na temat rekrutacji oraz sposobu i terminów zapisów.

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 w naszej placówce została zakończona

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Rekrutacja uzupełniająca  odbywać się będzie w terminie od 17 do 28 maja w placówkach, które posiadają wolne miejsca

Zarządzenie nr VIII/1192/2021 Prezydenta Miasta Rzeszowa z dnia 27 stycznia 2021 r. w sprawie ustalenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, punktów przedszkolnych oraz klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2021/2022: