Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

Nagrody i wyróżnienia 2012-2019

 

Rok szkolny 2019/2020

KASIA FERENC z gr. V – nagroda

w XVI Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa” w kategorii dla dzieci przedszkolnych pt.: „ROK W LESIE – JESIEŃ” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

(listopad 2019), opiekun – p. Marta Klesyk i p. Monika Jucha

MAJA DZIEDZIC z gr. V – III miejsce                        

w Powiatowym Konkursie Plastycznym pod hasłem „POLSCY TWÓRCY NAJMŁODSZYM” na ilustrację do wybranego utworu Wandy Chotomskiej zorganizowanym przez Zespół Szkół w Budach Głogowskich

(grudzień 2019), opiekun – p. Marta Klesyk i p. Monika Jucha

BERNADKA BRYDAK z gr. V – praca została zakwalifikowana do wystawy pokonkursowej

w konkursie plastycznym „DOBRANOCKI Z DAWNYCH LAT – BAŁWANEK BOULI” zorganizowanym przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie

(grudzień 2019), opiekun – p. Marta Klesyk

ZUZIA SZNILIK z gr. II – nagroda

KACPER TKACZ z gr. III – nagroda

PIOTR ZAWÓŁ z gr. IV – nagroda

MAKSYMILIAN PATKOWSKI z gr. IV – nagroda

w naszym III Szkolno-Przedszkolnym Rodzinnym Konkursie Plastycznym pt.: „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”

(grudzień 2019)

 

Rok szkolny 2018/2019

OLAF SZUL z gr. III – nagroda

w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Słońce, woda i przygoda” pod hasłem: „REJS Z BIAŁO-CZERWONĄ” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 2 oraz Przedszkole Publiczne Nr 15 w Rzeszowie

(październik 2018), opiekun – p. Marta Klesyk

BLANKA BRYDAK z gr. III – nagroda

w XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa” zorganizowanego przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym w kategorii dla dzieci przedszkolnych pt.: „OKIEM LEŚNEJ FOTOPUŁAPKI”

(listopad 2018), opiekun – p. Marta Klesyk

LENA BŁAŻEJ z gr. V – nagroda (opiekun – p. Bogumiła Florczak)

ALICJA SIEŃKO z gr. IV – wyróżnienie (opiekun – p. Agnieszka Miękisz)

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt.: „NIEPODLEGŁA MALOWANA MUZYKĄ KOMPOZYTORÓW POLSKICH” zorganizowanym przez Świetlicę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

(listopad 2018)

AMELIA LENCZNER z gr. III – nagroda

SANDRA BRYDAK z gr. IV – nagroda

EMILIA MARCZYDŁO z gr. IV – wyróżnienie 

MAKSYMILIAN PATKOWSKI z gr. II – wyróżnienie 

w naszym II Szkolno-Przedszkolnym Rodzinnym Konkursie Plastycznym pt.: „SZOPKA BOŻONARODZENIOWA”

(grudzień 2018)

WERONIKA TRAWIŃSKA z gr. V – wyróżnienie

w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt.: „ORYGINALNA BOMBKA CHOINKOWA” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 26 w Rzeszowie

(grudzień 2018), opiekun – p. Bogumiła Florczak i p. Joanna Leśniak

BERNADKA BRYDAK i BLANKA BRYDAK z gr. III – wyróżnienie

w konkursie muzycznym pt.: „WĘDRUJĄCE NUTKI” zorganizowanym przez Przedszkole przy Szkole Podstawowej Nr 29 w Rzeszowie

(maj 2019), opiekun – p. Marta Klesyk

MARCEL MIŚKÓW z gr. V – nagroda

MARTYNKA CIOŁEK z gr. IV – wyróżnienie

w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. „MOJE WYMARZONE MIESZKANIE” zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Umiejętności Społecznych  FRUMIS w Rzeszowie

(maj 2019), opiekun – p. Bogumiła Florczak i p. Agnieszka Miękisz

MATEUSZ SZCZEPAŃSKI, OLIWIER BLOK, FRANEK HRYCELAK, MARCEL MIŚKÓW, ŁUKASZ MIĘDLAR i ALAN ZIEMBA z gr. V oraz VALERII HOLYSHEV, SEBASTIAN APRIASZ i DAWID SŁOBODA z gr. IV – I miejsce

w VIII Mistrzostwach Rzeszowa w piłce nożnej dla przedszkolaków zorganizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie

(czerwiec 2019), opiekun – p. Bogumiła Florczak i p. Joanna Leśniak oraz p. Agnieszka Miękisz, p. Agnieszka Dębicka.

 

Rok szkolny 2017/2018

HANIA BARAN z gr. II – nagroda

w XIV Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa” w kategorii dla dzieci przedszkolnych pt.: „A PO ZMROKU W LESIE” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

(listopad 2017)

MAJA MILEWSKA z gr. II – nagroda

STAŚ KUŚ z gr. IV – nagroda oraz

KAMIL SZNILIK z gr. IV – nagroda

w rodzinnym konkursie SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH zorganizowanym przez naszą placówkę

(grudzień 2017)

ANTOŚ KOSIBA z gr. V – nagroda

w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Kolorowe melodie”, zorganizowanego przez Świetlicę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

(marzec 2018)

HANIA BARAN z gr. II – III miejsce oraz

BLANKA BRYDAK z gr. II – wyróżnienie

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „OKŁADKA MOJEJ ULUBIONEJ KSIĄŻKI” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie

(marzec 2018)

HANIA BARAN z gr. II – I miejsce

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Leśne opowieści IX” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Czarnej Sędziszowskiej

(kwiecień 2018)

LENKA BŁAŻEJ – nagroda

FILIP PAŁKA – nagroda

JUSTYNKA RUTA – nagroda

w konkursie plastycznym „WRÓŻKA ZĘBUSZKA” zorganizowanym przez p. Agnieszkę Rynkiewicz w ramach akcji Akademia AQUAFRESH dla gr. IV (kwiecień 2018)

LENKA BŁAŻEJ – 1 miejsce

JULIA OLBROT i JUSTYNKA RUTA – 2 miejsce ex aequo

FILIP PAŁKA – 3 miejsce

Rozstrzygnięcie konkursu „WSPOMNIENIA Z WIZYTY W BANKU” zorganizowanego przez Bank PKO BP Oddział przy ul. Rejtana dla dzieci z gr. IV

(czerwiec 2018)

 

 Rok szkolny 2016/2017

KAMIL SZNILIK z gr. III – wyróżnienie

w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Słońce, woda i przygoda” pod hasłem „MORSKIE KLIMATY” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 2 oraz Przedszkole Publiczne Nr 15 w Rzeszowie

JULIA NOWAK z gr. V – wyróżnienie

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „CHOINKO ZIELONA” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 26 w Rzeszowie

 

Rok szkolny 2015/2016

ANIELKA BYĆ z gr. IV – wyróżnienie oraz

KORNELIA SZMIST z gr. V – wyróżnienie

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 26 w Rzeszowie

GR. III – wyróżnienie za pracę zbiorową pt.: „WESOŁY AUTOBUS”

w  2. Edycji Konkursu „Eko – Wprawki – Zabawki” zorganizowanego przez Salę Zabaw dla Dzieci „Fantazja” w Millenium Hall w ramach obchodów Dnia Ziemi

SABINKA FILIP z gr. V – wyróżnienie

w Konkursie Recytatorskim pn. „FESTIWAL WIERSZY JANA BRZECHWY” zorganizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie – Filia nr 10, ul. Podchorążych 1

ZUZIA PASIERB z gr. V – nagroda

w XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego do muzyki W. Kilara pt.: „KOLOROWE MELODIE” zorganizowanego przez Świetlicę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

Rok szkolny 2014/2015

KACPER SZYMAŃSKI z gr. III – I miejsce

GABRYSIA KLOC z gr. III – II miejsce

HANIA DYBAŚ z gr. III – wyróżnienie

KORNELIA SZMIST z gr. III – wyróżnienie

w Konkursie Plastycznym pod hasłem: „BAJKOWY ŚWIAT” zorganizowanym przez SAGIER PR s. c. na zlecenie Auchan Polska Sp. z o.o., Centrum Handlowe Auchan w Krasnem

GR. VI miejsce za pracę zbiorową pt.: „DINOZAUR DYZIO”

GR. IVnagroda za pracę zbiorową pt.: „STATEK KOSMICZNY”        

BERENIKA BRYDAK z gr. IV – nagroda indywidualna

SZCZEPAN PASTUSZAK z gr. IV – nagroda indywidualna

w konkursie plastyczno-ekologicznego pt.: „Eko – Wprawki – Zabawki” zorganizowanym przez Oddział FANTAZJI w Milenium Hall w ramach obchodów Dnia Ziemi

Rok szkolny 2013/2014

MADZIA NAWOJSKA z gr. V – nagroda

w XV Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „ZIMOWA OLIMPIADA” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty

JOANNA FLORCZAK z gr. V – nagroda

w Miejskim Konkursie Plastycznym pt.: „ZABAWY I SPORTY ZIMOWE” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 17 w Rzeszowie

MADZIA NAWOJSKA z gr. V – nagroda

w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.: „KOLOROWE MELODIE” do muzyki Wojciecha Kilara zorganizowanym przez Świetlicę Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

ANTONI STOJAK z gr. V – I miejsce

MAGDALENA NAWOJSKA z gr. V – II miejsce

PATRYK PŁODZIEŃ z gr. IV – III miejsce

w Staromiejskim Konkursie Plastycznym pt.: „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA” zorganizowanym przez Rzeszowski Dom Kultury i Radę Osiedla Staromieście

MADZIA NAWOJSKA z gr. V – wyróżnienie

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Muzycznym i Plastycznym pt.: „WITAJ MUZYKO” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 19 w Rzeszowie, część plastyczna

TOSIA ZĄBROŃ z gr. II – II nagroda

w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pt.: „PTAKI – CUDAKI” zorganizowanym przez Rzeszowski Dom Kultury

MAJA KLUZ z gr. II – I miejsce

HANIA DYBAŚ z gr. II – wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „LEŚNE OPOWIEŚCI – VI” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. ks. Władysława Świdra w Czarnej Sędziszowskiej pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie

AMELIA MAŁACHOWSKA z gr. IV – II miejsce

w konkursie plastycznym pt.: „WIOSENNY BUKIET”, zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 – Przedszkole Publiczne Nr 21 w Rzeszowie

LENA PASZEK z gr. IV – III miejsce

w finale I Podkarpackiego Konkursu Piosenki Przedszkolnej pt.: „O BAŚNIOWĄ NUTKĘ” zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie Nr 9 im. „Baśniowej Krainy” w Mielcu

HANIA DYBAŚ z gr. II – nagroda

KAROLINA GRZEBYK z gr. V – nagroda

KINGA LAMPART z gr. V – nagroda

w II Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.: „JAN PAWEŁ II – W SERCU I PAMIĘCI” zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Młp. pana Andrzeja Ożoga oraz Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej

KLAUDIA WILK z gr. III – wyróżnienie

w Konkursie Plastycznym pt.: „JAK SPĘDZAM CZAS Z MOJĄ RODZINĄ” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne RADOSNE SŁONECZKO w Rzeszowie

JAGODA REJMENT z gr. IV – II miejsce

w Konkursie Recytatorskim pt.: „WIERSZ DLA MAMY I TATY” zorganizowanym przez Przedszkole Niepubliczne RADOSNE SŁONECZKO w Rzeszowie

 

Rok szkolnym 2012/2013

ALEKSANDRA PIEKŁO z gr. IV – I nagroda

w IX edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa” organizowanym przez Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym, pod patronatem Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie, Burmistrza Głogowa Małopolskiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty w kategorii I dla dzieci przedszkolnych pt.: „ŻYCIE ZWIERZĄT W JESIENNYM LESIE”

JULIA CHMIEL i KACPER SEKUŁA z gr. IV – wyróżnienie

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „Z PRZYRODĄ ZA PAN BRAT”, organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie

BŁAŻEJ KRUCZEK z gr. III – I miejsce,

KUBA SKOCZÓŁEK z gr. III – II miejsce,

PATRYCJA KYC z gr. IV – III miejsce,

ANTOŚ BĄK, GABRYSIA BECHTA, ASIA FLORCZAK, KINGA LAMPART, MAKS PELC, OLA PORĘBNY, KINGA STUDENCKA, DIANA WILK, SZYMEK ŻYŁA oraz ANGELA I HUBERT DZWONKOWICZ – wszyscy z gr. III – wyróżnienia

w Przedszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „PISANKA WIELKANOCNA” zorganizowanym przez naszą placówkę z inicjatywy p. Alicji Sobala i p. Iwony Brożek-Piekarz

KACPER SEKUŁA, MARYSIA GUZIK i OLA PIEKŁO z gr. IV – I miejsce z wyróżnieniem!

w Konkursie Artystycznym dla Przedszkolaków pt.: ,,WIOSNA RADOSNA” organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 43w Rzeszowie

KACPER SEKUŁA z gr. IV – wyróżnienie

w XII Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym pod hasłem: „Zdrowy świat, zdrowe życie” w kategorii plastycznej dla przedszkoli pt.: „NIE LICZ GRUSZEK, ZRÓB FARTUSZEK. ZAMIAST KWIATKA – EKOLOGICZNA PODKŁADKA” organizowanym przez Zespół Szkół w Rudnej Wielkiej

ZUZIA GNOIŃSKA z gr. IV – wyróżnienie w części plastycznej oraz KACPER SEKUŁA z gr. IV – wyróżnienie w części muzycznej

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym i Muzycznym pt.: „WITAJ MUZYKO” organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 19 w Rzeszowie

MADZIA NAWOJSKA z gr. IV – I miejsce

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 18 w Rzeszowie pt.: „ZABAWKA Z ODPADKA”

KACPER SEKUŁA z gr. IV – I nagroda,

ALA NAWOJSKA z gr. IV – wyróżnienie

w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie, Oddział dla Dzieci i Młodzieży pt.: „NAMALUJĘ CI WIERSZ – ILUSTRACJA DO WYBRANEGO WIERSZA JULIANA TUWIMA”

 Ala Nawojska z gr. IV – I miejsce

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „JESTEM PRZYJACIELEM PRZYRODY” organizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 36 w Rzeszowie

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2021
Skip to content