Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

Kalendarz imprez i uroczystości

 

KALENDARZ IMPREZ, WYDARZEŃ, KONKURSÓW I UROCZYSTOŚCI

w Przedszkolu Publicznym Nr 6 w Rzeszowie w roku szkolnym 2023/2024,

czyli ,,co było, co jest i co będzie…”

 

WRZESIEŃ

7 wrzesień

ROBOTYKAzajęcia pokazowe we wszystkich grupach prowadzone przez instruktora z Firmy Edukacyjnej KOSMOS, godz. 9.00 – 11.30

 

6 wrzesień

Zebrania organizacyjne dla rodziców (ogólne i grupowe), godz. 17.00  

 

11 wrzesień

Zajęcia pokazowe DRUŻYNY KANGURA w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl we wszystkich grupach wiekowych, godz. 9.00 – 11.30

 

13 wrzesień

Początek tegorocznej edycji programu sportowego „Aktywny Przedszkolak”, organizowanego przez Zespół Szkół Sportowych – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie; gr. IV i V, godz. 9.30 – 10. 15

 

13 wrzesień

Zebranie organizacyjne Rady Rodziców, godz. 17.00

 

14 wrzesień

„POMIDOR PAFNUCY” – zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Witaminki”; gr. IV

 

15 wrzesień

DZIEŃ KROPKI – gr. II

 

19 wrzesień

Taneczne zajęcia pokazowe we wszystkich grupach wiekowych prowadzone przez instruktora Podkarpackiego Centrum Tańca, godz. 9.00 – 11.30       

 

19 wrzesień

DZIEŃ KROPKI – gr. V       

 

21 wrzesień

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – wyjazd do sali zabaw dla dzieci „KINDERPLANETA” w Galerii NOWY ŚWIAT (koszt pobytu dzieci w wysokości 14 zł/dziecko finansowany ze środków Rady Rodziców, koszt autokaru dodatkowo płatny przez rodziców); gr. I, godz. 9.30 – 10.30

 

21 wrzesień

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – wyjazd do sali zabaw dla dzieci „KOLOROWY ŚWIAT”, ul. Kozienia 7; (koszt pobytu dzieci w wysokości 18 zł/dziecko finansowany ze środków Rady Rodziców, koszt autokaru dodatkowo płatny przez rodziców); gr. II, III, IV i V, godz. 10.00 – 12.00    

 

22 wrzesień

JESIENNY BAL na powitanie astronomiczne jesieni – gr. I 

 

22 wrzesień

Powitanie jesienigr. IV

 

25 wrzesień

Wyjazd do WDK (ul. Okrzei) na musical dla dzieci „KRÓLOWA ŚNIEGU” w wykonaniu Teatru Nowoczesnego z Krakowa (koszt biletów – 32 zł/dziecko + koszt autokaru finansowany przez Rodziców); gr. II i III, godz. 10.10       

 

28 wrzesień

DZIEŃ JABŁKA – gr. IV      

 

28 wrzesień

DZIEŃ KASZTANA – gr. V

 

29 wrzesień

DZIEŃ CHŁOPAKA – gr. IV i V

 

PAŹDZIERNIK

4 październik

DZIEŃ ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH – gr. V 

 

4 październik

Spotkanie edukacyjne pod hasłem „BEZPIECZNA SZKOŁA KROKODYLKA TIRKA” w ramach ogólnopolskiego projektu informacyjno-edukacyjnego realizowanego przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego finansowanego ze środków unijnych; gr. IV i V, godz. 10.30

 

5 październik

„OGÓREK OLEK” – zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Witaminki”; gr. IV

 

10 październik

DZIEŃ JEŻA – gr. I

 

11 październik

DZIEŃ DZIEWCZYNEK – gr. IV i V

 

12 październik

DZIEŃ DYNI – gr. I

 

13 październik

„ŚWIAT EKO – LAS W SŁOIKU” – warsztaty we wszystkich grupach wiekowych prowadzone przez instruktora z Firmy KREATYWNY ŚWIAT DZIECKA (koszt zajęć w wysokości 16 zł/dziecko finansowany z konta Rady Rodziców); od godz. 9.00 (czas zajęć w każdej grupie: 35-45 min.)

 

16 październik

ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT – gr. IV

 

17 październik

DZIEŃ JEŻA – gr. III

 

17 październik

Robocze zebranie Rady Rodziców, godz. 17.00       

 

19 październik

DZIEŃ BEZ SKARPETEK zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Sensoryczny Kogel-Mogel”; gr. IV

 

25 październik

MINI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA – turniej sportowy 5- i 6-latków z placówek rzeszowskich; hala sportowa przy Zespole Szkół Sportowych, ul. Hetmańska 38 (koszt medali dla dzieci finansowany z konta Rady Rodziców,  koszt autokaru w wysokości 15 zł/dziecko finansowany przez rodziców); gr. IV i V, godz. 8.40 – 12.15

 

25 październik

DZIEŃ MAKARONU – gr. I

 

25 październik

DZIEŃ KUNDELKA – gr. II

 

26 październik

ROBOTYKA – 1-godzinne zajęcia warsztatowe prowadzone przez Spice Gears Academy realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego; gr. III, IV i V (w grupkach 15-osobowych), od godz. 9.00

 

27 październik

Wycieczka edukacyjna do Ośrodka Garncarskiego MEDYNIA w Medyni Głogowskiej – warsztaty garncarskie (koszt wyjazdu: warsztaty i autokar w wysokości 60 zł/dziecko pokrywają rodzice); gr. IV i V, godz. 8.20 – 12.00

 

27 październik

DZIEŃ MAKARONU – gr. III   

 

30 październik

EWAKUACJA próbna

 

LISTOPAD

7 listopad

„DYNIA DANA” – zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Witaminki”; gr. IV

 

7 listopad

DZIEŃ STRAŻAKA – wycieczka do sali edukacyjnej „OGNIK” Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie z siedzibą: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Nr 3, ul. Inwestycyjna 8 (koszt autokaru w wysokości 15 zł/dziecko pokrywają rodzice); gr. III, godz. 9.30 – 10.30

 

9 listopad

DZIEŃ WYNALAZCY – gr. II

 

10 listopad

„JESTEŚMY – POLKĄ I POLAKIEM”, czyli nasz przedszkolny DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI uroczysta akademia w wykonaniu gr. V i p. Bogumiły Florczak:

  • godz. 9.15 – dla wszystkich przedszkolaków
  • godz. 10.15 – dla rodziców z gr. V

 

10 listopad

Podsumowanie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „MAŁY PATRIOTA” organizowanego przez Przedszkole Publiczne Nr 1 w Rzeszowie; uczestnicy: gr. I – BLANKA GUZEK; gr. II – WIKTORIA ŚWIDER; gr. III – ZUZIA MAGDA; gr. IV – MASZA KOGUT; gr. V – TOSIA MUSZ      

 

10 listopad

Wyniki XX Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”, kategoria dla dzieci przedszkolnych pt.: „DARY LASU” organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie; uczestnicy: gr. I ALA TŁUSTY i RADEK TOBIASZ; gr. II – MARCELINA CHRUŚCIK; gr. III – EMILKA SOJKA; gr. IV – MADZIA CHRUŚCIK, MIKOŁAJ MACH i NATALIA TKACZ

 

13 listopad

„JESTEŚMY – POLKĄ I POLAKIEM” – akademia z okazji DNIA NIEPODLEGŁOŚCI” dla klas młodszych z SP-13 w wykonaniu gr. V, godz. 8.35

 

13 listopad

Spotkanie z p. Moniką Mehdi (mama Mikołaja 🙂 ) w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” – LOTNICTWO; gr. V, godz. 9.15

 

16 listopad

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA w gr. I (impreza dofinansowana ze środków Rady Rodziców w wysokości 134 zł ), godz. 12.30

 

17 listopad

„ŚWIAT ŚWIEC” – warsztaty we wszystkich grupach wiekowych prowadzone przez instruktora z Firmy KREATYWNY ŚWIAT DZIECKA (koszt zajęć w wysokości 15 zł/dziecko finansowany z konta Rady Rodziców); od godz. 9.00 (czas zajęć w każdej grupie: 35-45 min.)

 

17 listopad

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego pt.: „NIE WYRZUCAJ, WYKORZYSTAJ! – EKO ZABAWKA” zorganizowanego przez Przedszkole Publiczne Nr 41 w Rzeszowie; uczestnicy: gr. IV – ADAŚ KOBOSZ i OSKAR ORSZULAK

 

20 listopad

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA – gr. IV    

 

21 listopad

Wyjazd do WDK (ul. Okrzei) na musical edukacyjny „MAJA RATUJE PLANETY” w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa (koszt biletów – 45 zł/dziecko + koszt autokaru finansowany przez Rodziców); gr. IV i V, godz. 10.30   

 

22 listopad

DZIEŃ KREDKI – gr. III

 

22 listopad

DZIEŃ WYNALAZCY – zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Sensoryczny Kogel-Mogel”; gr. IV

 

24 listopad

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – zajęcia edukacyjne w bibliotece szkolnej SP-13, gr. V

 

24 listopad

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA  – zajęcia edukacyjne w gr. I – IV

 

24 listopad

Podsumowanie XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Słońce, woda i przygoda” pod hasłem „STATEK MOICH MARZEŃ” organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 2 w Rzeszowie i Przedszkole Publiczne Nr 15 w Rzeszowie; wyróżnienie – OLIWKA KLADER z gr. V; uczestnicy: gr. IV – PAWEŁ SIKORA; gr. V – NATALIA BEDNARSKA, MIŁOSZ KUŹNIAR, ŁUCJA PIECZONKA i ZOSIA WENC

 

27 listopad

III Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Bajkowej „W KRAINIE BAJEK I BAŚNI” organizowany przez Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie; uczestnicy: gr. V – KAJA KULCZYŃSKA, TOSIA MUSZ, ANIELA SZELA i ZOSIA WENC (piosenka „NIE BÓJ SIĘ CHCIEĆ” z filmu „Zwierzogród”); od godz. 9.30

 

28 listopad

Robocze zebranie Rady Rodziców, godz. 17.00

 

30 listopad

ANDRZEJKOWE CZARY-MARY – gr. IV

 

GRUDZIEŃ

2 grudzień

Finał konkursu plastycznego „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BOHATEREM” (tematy: „Mój ulubiony bohater z bajki”, „Jak pomagam innym” i „Bohater w mojej rodzinie”) organizowanego przez Centrum Handlowe AUCHAN w Krasnem; wyróżnienie – OLIWKA KLADER z gr. V; uczestnicy: gr. IV – OLA BOCZAR, MACIEK KLIMKOWSKI i KAJA KOGUT; gr. V – PAWEŁ BUNDYRA, OLIWKA KLADER, KAJA KULCZYŃSKA i MIKOŁAJ MEHDI                   

 

4 grudzień

Spotkanie z p. Pauliną Sikora (mama Pawełka 🙂 ) w ramach programu „Poznajemy zawody, czyli zawodowy zawrót głowy” – GÓRNIK; gr. IV

 

5 grudzień

Udział w Międzyszkolnym Świetlicowym Konkursie Plastycznym „ŚWIĄTECZNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA” organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 27 w Rzeszowie: uczestnicy: gr. IV – IGNAŚ DUBAS, LAURA GÓRSKA, JULIAN KUD i JAŚ ZAWÓŁ

 

6 grudzień

Spotkanie z MIKOŁAJEM w sali zabaw dla dzieci „KOLOROWY ŚWIAT” (całkowity koszt imprezy w kwocie 3 366 zł  został sfinansowany ze środków Rady Rodziców); gr. I-V, godz. 10.00 – 12.00       

 

7 grudzień

„BURAK BRUNO” – zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Witaminki”; gr. II

 

8 grudzień

Spotkanie z p. Katarzyną Gorczyca (mama Oskara 🙂 ) w ramach akcji „Mama i tata czyta przedszkolakom”;  gr. IV

 

11 grudzień

Sesja nagraniowa zorganizowana przez p. Jacka Młodochowskiego (tata Ali z gr. IV) – nagrywanie płyty z piosenkami świątecznymi w wykonaniu poszczególnych grup

 

14 grudzień

„BURAK BRUNO” – zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Witaminki”; gr. IV

 

15 grudzień

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „ANIOŁEK BOŻONARODZENIOWY – ozdoba choinkowa” organizowanego przez Przedszkole Publiczne Nr 26 w Rzeszowie; wyróżnienie – ZOSIA REIZER z gr. IV; uczestnicy: JULIA JAROSIŃSKA i MARTYNKA KIELAR – gr. IV

 

15 grudzień

Rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu plastycznego dla przedszkolaków „ANIOŁ RADOŚCI” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 3 w Rzeszowie; uczestnicy: gr. IV – ADAM CZARNOTA, ROZALINDA KOPULIŃSKA, MIESZKO MACH i ZOSIA REIZER

 

19 grudzień

Spotkanie z p. Pauliną Sikora (mama Pawełka 🙂 ) – tzw. „lekcja ciszy” wg pedagogiki montessoriańskiej, dotycząca symboliki świąt Bożego Narodzenia; gr. IV

 

20 – 22 grudzień

„Muzyczny” kiermasz świąteczny

 

21 grudzień

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „GWIAZDA BETLEJEMSKA” zorganizowanego przez Przedszkole Publiczne Nr 39 w Rzeszowie; II miejsce – KALINKA REJMAN z gr. II, wyróżnienie – WIKTORIA ŚWIDER z gr. II; uczestnicy: gr. III – GABRYSIA KOSZTOŁOWICZ i KACPER PITERA

 

22 grudzień

WIGILIA przedszkolna

 

27-29 grudzień

DYŻUR – zimowa przerwa świąteczna

 

STYCZEŃ

3 styczeń

DZIEŃ SŁOMKI (do picia 🙂 )zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Sensoryczny Kogel-Mogel”; gr. IV

 

9 styczeń

Karnawałowa sesja zdjęciowa, godz. 9.00 – 12.00

 

9 styczeń

ZABAWA KARNAWAŁOWA – prowadzona przez muzyków ze Szkoły Muzycznej YAMAHA (koszt imprezy w wysokości 777 zł finansowany ze środków Rady Rodziców); godz. 9.30 – 11.30  

 

18 styczeń

„BROKUŁ BORYS” – zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Witaminki”; gr. II

 

styczeń

DZIEŃ BABCI I DZIADZIA:

  • gr. V – 19.01, godz. 12.00
  • gr. II – 23.01, godz. 12.30
  • gr. IV – 25.01, godz. 13.00
  • gr. III – 25.01, godz. 14.00
  • gr. I – 26.01. godz. 12.30

 

25 styczeń

Występ akrobatyczny p. IGI KLESYKwielokrotnej Mistrzyni Polski w akrobatyce, zdobywczyni 4 miejsca na Mistrzostwach Europy oraz Wicemistrzyni Pucharu Świata; gr. II, III, IV i V, godz. 9.00

 

29 styczeń – 11 luty

DYŻUR – ferie zimowe

 

31 styczeń

DZIEŃ ZEBRY – gr. II

 

 

LUTY

 

8 luty

„TŁUSTY CZWARTEK” na wesoło – zajęcia w poszczególnych grupach

 

12 luty

Warsztaty edukacyjne prowadzone przez edukatorów NFZ Rzeszów w ramach realizacji programu profilaktycznego „ZDROWIE – TWÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL”, gr. IV, godz. 12.30

 

13 luty

„ŚWIAT EKSPERYMENTÓW” – warsztaty we wszystkich grupach wiekowych prowadzone przez instruktora z Firmy KREATYWNY ŚWIAT DZIECKA (koszt zajęć w wysokości 13 zł/dziecko finansowany z konta Rady Rodziców); od godz. 9.00 (czas zajęć w każdej grupie: 35-45 min.)

 

14 luty

WALENTYNKI – gr. III

 

14 luty

Spotkanie z p. Pauliną Sikora (mama Pawełka 🙂 ) – tzw. „lekcja ciszy” wg pedagogiki montessoriańskiej pod hasłem „Walentynkowy muzyczny teatr cieni”; gr. IV

 

15 luty

Lekcja pokazowa dla dzieci chętnych do uczestnictwa w zajęciach akrobatycznych prowadzonych przez p. IGĘ KLESYK, godz. 13:15

 

16 luty

DZIEŃ KOTA – gr. I   

 

luty

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „ZIMOWE KRAJOBRAZY – ZIMA W MIEŚCIE” organizowanego przez świetlicę przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Rzeszowie; uczestnicy – MARTYNKA KIELAR i ALA MŁODOCHOWSKA z gr. IV

 

22 luty

„BROKUŁ BORYS” – zajęcia w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Witaminki”; gr. IV

 

23 luty

Rozstrzygnięcie III Międzyprzedszkolnego Konkursu Fotograficznego „Piękna nasza Polska cała…” pt.: „POLSKA PRZYRODA ZIMĄ MALOWANA” organizowanego przez Przedszkole Publiczne Nr 20 w Rzeszowie; I miejsce – FILIP ORSZULAK z gr. III, II miejsce – OSKAR ORSZULAK z gr. IV, wyróżnienie – JAŚ KACZMAREK z gr. V

 

26 luty

DZIEŃ DINOZAURA – gr. III

 

 

MARZEC

 

marzec

Zaproszenie do udziału w akcji charytatywnej PCK pt.: „GORĄCZKA ZŁOTA” – spotkania we wszystkich grupach z koordynatorami akcji z SP-13

 

marzec

Akcja charytatywna PCK pt.: „GORĄCZKA ZŁOTA”

 

marzec

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego „ZWIERZAKI – SŁODZIAKI” 2024 organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie; uczestnicy – OLA BOCZAR, MASZA KOGUT i JAŚ ZAWÓŁ z gr. IV

 

14 marzec

DZIEŃ MATEMATYKI – gr. III      

 

15 marzec

DZIEŃ PANDY – gr. IV

 

15 marzec

„ŚWIAT ZAPACHÓW” – warsztaty we wszystkich grupach wiekowych prowadzone przez instruktora z Firmy KREATYWNY ŚWIAT DZIECKA (koszt zajęć w wysokości 15 zł/dziecko finansowany z konta Rady Rodziców); od godz. 9.00 (czas zajęć w każdej grupie: 35-45 min.)

 

20 marzec

DZIEŃ ŻABY – gr. II  

 

21 marzec

WIOSENNY BAL na powitanie astronomicznej wiosny – gr. I        

 

21 marzec

„WITAMY WIOSNĘ NA WESOŁO” – wiosenny spacer z kwiatami ul. Staromieścia

 

21 marzec

DZIEŃ LASU – gr. V  

 

22 marzec

DZIEŃ WODY – gr. II 

 

23 marzec

Finał XXIII Ekologicznego Konkursu Plastycznego pt.: „CZYSTE WODY – ZDROWE RYBY” organizowanego przez Polski Związek Wędkarski – Koło nr 7 „SAZAN” oraz Osiedlowy Klub Kultury „Gwarek” RSM; uczestnicy: gr. VNATALKA BEDNARSKA, LIDZIA DUBAJ oraz JULIA KRZYCH

 

28 marzec – 2 kwiecień

DYŻUR – wiosenna przerwa świąteczna

 

 

KWIECIEŃ

 

3 kwiecień

DZIEŃ PTAKÓW – gr. II      

 

3 kwiecień

DZIEŃ TĘCZY – gr. IV

 

4 kwiecień

DZIEŃ MARCHEWKI – gr. I, II i III      

 

11 kwiecień

Wyjazd do WDK (ul. Okrzei) na musical dla dzieci „ŚPIĄCA KRÓLEWNA” w wykonaniu Teatru Bemowo z Warszawy (koszt biletów – 30 zł/dziecko + koszt autokaru finansowany przez Rodziców); gr. IV i V, godz. 10.30 – 11.30

 

12 kwiecień

DZIEŃ LOTNICTWA I KOSMONAUTYKI – gr. V

 

15 kwiecień

DZIEŃ MLEKA – gr. V

 

15 kwiecień

Wyjazd do WDK (ul. Okrzei) na spektakl teatralny „BAJKA O KOCIE W BUTACH” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa (koszt biletów + koszt autokaru finansowany jest przez Rodziców); gr. II i III   

 

16 kwiecień

DZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA – gr. III

 

 

MAJ

 

29 kwiecień – 2 maj

DYŻUR – Majówka

 

6 – 31 maj

Ogólnopolska kampania „ROWEROWY MAJ”

 

10 maj

DZIEŃ PSZCZOŁY – warsztaty „ŚWIAT PSZCZÓŁ”, prowadzone przez instruktora z Firmy KREATYWNY ŚWIAT DZIECKA (koszt zajęć w wysokości 13 zł/dziecko finansowany z konta Rady Rodziców); gr. I i II – od godz. 9.00 (czas zajęć w każdej grupie: 35-45 min.)

 

10 maj

„ŚWIAT KOSMOSU” – warsztaty prowadzone przez instruktora z Firmy KREATYWNY ŚWIAT DZIECKA (koszt zajęć w wysokości 12 zł/dziecko finansowany z konta Rady Rodziców); od godz. 10.30 (czas zajęć w każdej grupie: 35-45 min.)

 

maj

Spotkanie Rady Rodziców, godz. 17.00

 

24 maj

DZIEŃ ŚLIMAKA – gr. IV

 

maj

DZIEŃ MAMY i TATY 

 

31 maj

DYŻUR – piątek po Bożym Ciele

 

 

CZERWIEC

 

3 czerwiec

DZIEŃ DZIECKA       

 

12 czerwiec

DZIEŃ SPORTU – gr. II      

 

czerwiec

Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci nowo przyjętych do przedszkola, godz. 16.30      

 

czerwiec

Wycieczki edukacyjno-rekreacyjne (koszt wycieczek pokrywają rodzice); gr. I-V      

 

czerwiec

Uroczyste pożegnanie przedszkola (impreza częściowo dofinansowana ze środków Rady Rodziców w wysokości …. zł/dziecko); „zerówkowicze” z gr. IV i V

 

 

LIPIEC 

 

1 – 31 lipiec

DYŻUR WAKACYJNY 

 

 

SIERPIEŃ

 

1– 30 sierpień

W A K A C J E !!! (przedszkole nieczynne)    

 

 

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content