Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

WYRÓŻNIENIE dla IGI MAGOŃ!

28 marca 2023

 

Miło nam poinformować, że IGA MAGOŃ z gr. V zdobyła WYRÓŻNIENIE  w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „ZIMOWE KRAJOBRAZY – ZIMA W MIEŚCIE” zorganizowanym przez Świetlicę  przy Szkole Podstawowej  Nr 8 w Rzeszowie.

 

Celem konkursu było wyzwalanie inwencji twórczej dzieci, prezentacja i popularyzacja twórczości dziecięcej, rozbudzenie wrażliwości na piękno otaczającego świata, przedstawienie różnymi środkami plastycznymi zimowego pejzażu, rozwijanie wyobraźni plastycznej, popularyzacja różnorodnych technik plastycznych, kształcenie oraz wychowanie dzieci przez sztukę.

 

Konkurs zorganizowany był dla przedszkolaków oraz uczniów klas od I-III i wpłynęło na niego łącznie 118 prac z 19 placówek.

 

W konkursie brali także udział PROMYCZKI z gr. III – Madzia Chruścik, Laura Górska, Julia Jarosińska, Masza Kogut, Mieszko Mach oraz Mikołaj Mach.

 

IDZE serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 🙂

 

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2023
Skip to content