Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

Warsztaty kreatywne pod hasłem: ,,WIOSENNE INSPIRACJE”

15 marca 2023

 

15 marca odbyły się warsztaty kreatywne pod hasłem: ,,WIOSENNE INSPIRACJE” z p. Natalią Kobosz. W zajęciach tych uczestniczyły chętne dzieci z grupy: I, II i III. Przedszkolaki oglądnęły film edukacyjny pt: ,,Pierwsze oznaki wiosny”. Później odbyły się ciekawe zabawy ruchowo-naśladowcze, które przyniosły wiele satysfakcji. Następnie Pani Natalia pokazała wianek pełen wiosennych kwiatów, które dzieci później samodzielnie wykonały.

Najważniejsze było to, by dzieci były aktywne, ciekawe, eksperymentowały, doświadczały, a przy tym świetnie się bawiły 🙂 .

 

Galeria https://photos.app.goo.gl/bYT9P6J3aCwvkrJm6

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content