Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

Świat Pszczół – warsztaty edukacyjne

10 maja 2024

 

Pszczoły – to jedne z najpracowitszych zwierząt w świecie przyrody… I to właśnie PSZCZOŁY były tematem warsztatów edukacyjnych prowadzonych przez p. Rafała Dudzińskiego z Firmy Kreatywny Świat Dziecka.

Dzieci zdobyły wiele cennych informacji i ciekawostek z życia pszczół. W trakcie warsztatów poznały ich fascynujący świat, miały możliwość zobaczyć strój pszczelarza, ułożyć układankę sensoryczną w kształcie pszczoły, a także uczestniczyły w zabawie ruchowej i same zamieniły się w… owady.

 

W zajęciach wzięły udział dzieci z gr. I i II, a ich koszt w kwocie 611 zł został sfinansowany z konta Rady Rodziców

GALERIA

 

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content