„ROWEROWY MAJ” zakończony

19 czerwca 2023

Dziękuję wszystkim naszym Przedszkolakom, Rodzicom oraz Pracownikom

za aktywny udział w kampanii Rowerowy Maj!

Przyszedł czas na podsumowania i wyniki! 🙂

Ogółem w Rzeszowie udział w akcji wzięło 46 placówek (szkoły i przedszkola) i 697 klas/grup, a ich łączna ilość przejazdów, to 106 596, co stanowi 19% frekwencji rowerowej.

Przez cały maj 70 przedszkolaków, nauczycieli i pracowników PP-6 uczestniczyło w drugiej, rzeszowskiej odsłonie kampanii „Rowerowy Maj” i docierało do placówki w sposób aktywny i ekologiczny – na rowerze lub hulajnodze. Łącznie udało im się odbyć 1658 przejazdów, a ogólna frekwencja wyniosła 59%.

W mieście, nasza placówka uplasowała się na podium – i zajęła TRZECIE MIEJSCE! (na 18 uczestniczących placówek 🙂 )

A nasz przedszkolny ranking przedstawia się następująco:

Pierwsze miejsce – Grupa 3 „PROMYCZKI”

Drugie miejsce – Grupa 1 „KACZUSZKI”

Trzecie miejsce – Grupa 2 „SÓWKI”

Czwarte miejsce – Grupa 5 „TYGRYSY”

Piąte miejsce – Grupa 4 „GWIAZDKI”

Od organizatora akcji, czyli Gminy Rzeszów – otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy (przedszkole i p. Justyna Kowalska-Marć – koordynator akcji 🙂 ) oraz słodkości!

Doceniając ogromne zaangażowanie wszystkich naszych uczestników kampanii, postanowiłam wyróżnić i uhonorować tych najaktywniejszych w każdej grupie.

A tabela aktywności wygląda następująco!

Grupa I:

1. JAN NIEMIEC – 18 pkt
  2. ADAM ŁOJEK, OLIWIER OGÓREK – 16 pkt
  3. NATALIA CZARNOTA, WIKTORIA ŚWIDER, SZYMON WITKOWSKI15 pkt

Pozostali uczestnicy:

Wanda Dąbrowska, Aniela Kaczmarek, Ignacy Klader, Adam Suski, Mikołaj Szlęzak, Zofia Święch

Gr. II

1. EMILIA CIOŁEK – 19 pkt
  2. MALWINA GIL, ZUZANNA MAGDA, WOJCIECH OGONOWSKI – 17 pkt
  3. FILIP ORSZULAK, EMILIA SOJKA – 16 pkt

Pozostali uczestnicy:

Milena Jasiak, Karolina Kamiński, Matylda Kamiński, Aleksandra Klimkowska, Gabrysia Kosztołowicz, Zofia Niemiec

Gr. III

1. ADAM KOBOSZ, NINA KOGUT – 20 pkt
  2. MASZA KOGUT, JAN ZAWÓŁ – 19 pkt
  3. MAGDALENA CHRUŚCIK, IGNACY DUBAS, FILIP KUD, JULIAN KUD, OSKAR ORSZULAK, NATALIA TKACZ – 18 pkt
  4. JULIA JAROSIŃSKA15 pkt

Pozostali uczestnicy:

Aleksandra Boczar, Adam Czarnota, Laura Górska, Maciej Klimkowski, Alicja Młodochowska, Zofia Reizer, Paweł Sikora, Michał Woś

Gr. IV

1. LIDIA MAZUREK – 19 pkt
  2. MAJA GRYC, OLIWIA KLADER – 15 pkt

Pozostali uczestnicy:

Igor Buczek, Lidia Dubaj, Jan Kaczmarek, Miłosz Kuźniar, Kamil Mazur, Mikołaj Mehdi, Bartłomiej Misielak, Eryk Mitręga, Szymon Woś

Gr. V

1. LAURA GRENDYS – 20 pkt
  2. JAN KUDŁA, ALEKSANDER ŚWIĘCH – 17 pkt
  3. PIOTR BABRAUNITSKI – 15 pkt

Pozostali uczestnicy:

Laura Gryc, Iga Magoń, Paweł Masłowski, Filip Pasek, Kornelia Stępień, Gabriel Wójcicki, Adam Żarów

Gr. Pracownicy

Miejsce 1: p. KRYSTYNA DYNIA – 17 pkt

p. Anna Wilk, p. Izabela Wojtowicz-Kotarba, p. Aneta Zawół

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za aktywny udział w kampanii ROWEROWY MAJ!

Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich, którzy wzięli udział w przejeździe rowerowym ulicami Rzeszowa oraz w pikniku miejskim w niedzielę, 18 czerwca 🙂

wicedyr. Ewa Bartkowicz