Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

Pożegnania nadszedł czas! – uroczystość zakończenia zerówki

21 czerwca 2024

21 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola przez GWIAZDKI z grupy V.

Dzieci oficjalnie pożegnały się z przedszkolem i ze swoimi paniami tj. z panią Bogusią, panią Anią i panią Madzią. Ich występ był ciepły i wzruszający. „Gwiazdki” powiedziały pożegnalne wiersze, zaśpiewały pożegnalne piosenki oraz zatańczyły spektakularny taniec z wachlarzami. Wszyscy byli zachwyceni i dumni z występu dzieci.

Jesteśmy także przekonani, że poradzą sobie świetnie w 1 klasie Szkoły Podstawowej, ale i tak mocno trzymamy za nich kciuki! Powodzenia!

 

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content