,,Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole…”

20 czerwca 2023

,,Być starszym – to marzenie dzieci,

a przecież czas tak szybko leci,

mija godzina za godziną,

nim się spostrzegłeś – rok upłynął!”

( J. Brzechwa)

Zgodnie z powyższym cytatem, 20 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie ,,zerówkowiczów”. W uroczystości wzięło udział 26 dzieci z gr. V oraz 7 dzieci z gr. IV – oczywiście wraz z rodzicami.

Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze nawiązujące do drogi, jaką musiały przejść, aby z ,,nieporadnych maluchów” stać się prawdziwymi starszakami, którzy z bagażem zdobytej wiedzy i nowych umiejętności odważnie wyruszą do szkoły. Nie zabrakło również pożegnalnych piosenek oraz rockowego tańca do muzyki Elvisa Presleya.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki przygotowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim przedszkolakom życzymy powodzenia na nowej ,,szkolnej drodze”!

Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o przedszkolu, gdzie nauczyliście się cieszyć życiem i być szczęśliwe 🙂

(koszt upominków z Rady Rodziców wyniósł 990 zł)