Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

POKAZ AKROBATYCZNY

25 stycznia 2024

 

25 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność podziwiać przepiękny występ w wykonaniu p. IGI KLESYK i jej gimnastycznych partnerek. Przedszkolaki z wypiekami na twarzy obserwowały zjawiskowe podnoszenia, niesamowite podrzuty i efektowne figury akrobatyczne. Niektóre z nich przeciwstawiały się prawom natury i grawitacji. Siła, elastyczność i gibkość gimnastyczek na pewno pozostanie w pamięci dzieci na bardzo długo.

 

P. Iga będzie prowadzić zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej i akrobatyki, podczas których dzieci będą mogły:

  • rozwinąć nowe umiejętności gimnastyczne i akrobatyczne,
  • kształtować umiejętności motoryczne i prawidłową postawę ciała,
  • ćwiczyć koordynację ruchową i gibkość.

 

Zajęcia będą odbywać się w czwartki:

  • dzieci przedszkolne (4-, 5- i 6-latki) – godz. 13:15 i będą trwały 45 minut
  • dzieci szkolne – godz. 14:00 i będą trwać 55 minut.

 

Koszt zajęć – 100 zł/mc

 

Pierwsze zajęcia odbędą się 15 lutego o godz. 13:15 na sali gimnastycznej. Będzie to darmowa lekcja pokazowa dla przedszkolaków.

 

Zapisy i kontakt pod numerem telefonu: 888 363 888

_____________

IGA KLESYK – wielokrotna Mistrzyni Polski w akrobatyce i wieloletnia zawodniczka kadry narodowej, zdobywczyni 4 miejsca na Mistrzostwach Europy oraz Wicemistrzyni Pucharu Świata.

Od kilku lat, oprócz występów artystycznych, trenuje z sukcesami dzieci oraz młodzież. Jej podopieczni biorą udział w zawodach i turniejach akrobatycznych. Posiada tytuł trenera akrobatyki sportowej klasy I, kurs wychowawcy i opiekuna dzieci i młodzieży. Jest także wykwalifikowaną instruktorką fitness.

 

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content