Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

KOSMICZNA ZABAWA z Palmonutką!

8 czerwca 2023

 

Dzisiejszy dzień był ukoronowaniem kilkudniowych już obchodów Dnia Dziecka w naszym przedszkolu. Do placówki zawitała para zaprzyjaźnionych animatorów z Firmy PALMONUTKA i… zabrała dzieci w KOSMOS! Były kosmiczne pląsy i tańce przy dźwiękach znanych piosenek oraz zabawy z chustą animacyjną. Był tor przeszkód, zabawy z elementem rywalizacji, kosmiczne limbo i taniec robotów. Jak zwykle największą atrakcją był pokaz dużych baniek mydlanych oraz tysiące baniek z wytwornicy, które dzieci łapały w rytm muzyki. Tradycyjnie również, na zakończenie zabawy dzieci otrzymały kolorowe, formowane baloniki.

 

Cała zabawa odbyła się w miłej i radosnej atmosferze, a proponowane atrakcje dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń.

 

 

Koszt imprezy w wysokości 1 200 zł został sfinansowany ze środków Rady Rodziców.

 

Galeria zdjęć:

 

 

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content