Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

Konkurs „DOM KULTURY MOICH MARZEŃ” – mamy swoich LAUREATÓW!!!

8 czerwca 2021

 

1 czerwca rozstrzygnięty został konkurs Rzeszowskiego Domu Kultury na najciekawszą budowlę z klocków pt.: „DOM KULTURY MOICH MARZEŃ”. Patronat medialny nad konkursem objęli: TVP3 Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Nowiny, Portal informacyjny nowiny24.pl oraz CzasDzieci.pl

 

O miano najlepszych „klockowych architektów” walczyło 17 grup przedszkolnych oraz 23 uczestników indywidualnych, a wyboru zwycięskich prac dokonało konkursowe jury oraz internauci.

 

Bardzo miło nam poinformować, że wyróżnienie w kategorii grup przedszkolnych zdobyły nasze MOTYLKI z grupy III.

 

Natomiast w kategorii zgłoszeń indywidualnych MAKSYMILIAN PATKOWSKI z gr. V otrzymał Nagrodę Dyrektora Rzeszowskiego Domu Kultury, a JAŚ ZAWÓŁ z gr. I otrzymał wyróżnienie.

 

8 czerwca w przedszkolu odbyło się uroczyste wręczenie nagród naszym MOTYLKOM. Dzieci otrzymały gry planszowe, pamiątkowe smycze, dyplom oraz… udział w warsztatach robotyki z wykorzystaniem klocków LEGO, które odbędą się w przedszkolu 18 czerwca, godz. 10.00

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!

 

Gorące podziękowania przesyłamy do wszystkich, którzy oddali swoje głosy w konkursie internetowym i przyczynili się do sukcesu naszych młodych architektów!

 

Zwycięskie prace:

MOTYLKI z gr. III

MAKSIU PATKOWSKI z gr. V

JAŚ ZAWÓŁ z gr. II

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content