Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

FERIE ZIMOWE – WAŻNE INFORMACJE!!!

28 stycznia 2024

 

Podczas tegorocznych ferii zimowych (tj. w dniach 29 styczeń – 9 luty) zostaną zorganizowane 3 grupy mieszane:

  • grupa A i B – dzieci z gr. I, II i III – zostają przeniesione do „domku”
  • grupa C – dzieci z gr. IV i V – będzie zlokalizowana w budynku głównym, w sali gr. III (ew. w klasie szkolnej na I lub II piętrze – w zależności od sytuacji)

 

Taka organizacja związana jest z kolejnym etapem rozbudowy naszej placówki. Podczas ferii będą przebijane przejścia pomiędzy budynkami i ich łączenie, zamurowywane okna w toaletach oraz przekładane kaloryfery. Wiąże się to z różnymi utrudnieniami i przede wszystkim z dużym hałasem.

 

Idealnie byłoby, gdyby wszystkie dzieci mogły zmieścić się w tym czasie w „domku”, jednak przy tej ilości zapisanych dzieci jest to niemożliwe. Zwracamy się więc z gorącą prośbą o wyrozumiałość i zrozumienie oraz o ewentualne zostawienie w domu dzieci, którą mogą mieć zapewnioną opiekę.

 

My natomiast dołożymy wszelkich starań, aby dzieci, które przyjdą do przedszkola – jak najmniej odczuły te wszystkie niedogodności 🙂 🙂 🙂

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content