Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

Dzień Mamy i Taty w grupie KACZUSZEK

30 maja 2023

 

Maj to życie, maj to kwiatki

Maj to także Święto Matki,

Maj w uczucia jest bogaty,

Bo się zbliża Święto Taty!

 

30 maja nasze najmłodsze przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dzieci ofiarowały zaproszonym gościom wiosenną łąkę z najlepszymi życzeniami, a także zaprezentowały Rodzicom wierszyki, piosenki i taniec oraz wręczyły samodzielnie wykonane prezenty.

 

Było wesoło i uroczyście. Nasi goście głośno oklaskiwali występy swoich milusińskich, nie kryjąc wzruszenia. Radosny nastrój udzielał się wszystkim. A po uroczystości przyszedł czas na pamiątkowe fotki 🙂

 

Galeria: https://photos.app.goo.gl/cV6b8qcTKnvgsYzN6

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content