4. urodziny Wojtusia w grupie Biedronek
26 czerwca 2026
W piątek w grupie Biedronek świętowaliśmy wyjątkowy dzień – 4. urodziny Wojtusia!
Nie zabrakło radosnego odśpiewania tradycyjnego „Sto lat”, serdecznych życzeń oraz wspólnej zabawy w gronie koleżanek i kolegów. Wojtuś przygotował dla wszystkich słodki poczęstunek oraz drobne upominki, które sprawiły dzieciom wiele radości.
To był dzień pełen uśmiechów, miłych niespodzianek i wspólnie spędzonych chwil. Jeszcze raz życzymy Wojtusiowi dużo zdrowia, radości, spełnienia dziecięcych marzeń i samych szczęśliwych dni!





















