ZAPROSZENIE na miejskie podsumowanie ROWEROWEGO MAJA

9 czerwca 2024

Na 16 czerwca  zaplanowane jest wydarzenie podsumowujące majowe zmagania rowerowe uczestników w tegorocznej kampanii Rowerowy Maj. W tym dniu przewidywany jest wspólny przejazd ulicami Rzeszowa oraz Piknik Rodzinny na Rzeszowskich Bulwarach, podczas którego nastąpi
ogłoszenie oficjalnych wyników oraz uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców.

Trasa przejazdu została zaprojektowaną specjalnie na ten dzień przez Rzeszowską Masę Krytyczną (trasa jest łatwa, dostosowana do dzieci w wieku zarówno przedszkolnym, jak i szkolnym).

Zbiórka odbędzie się na rzeszowskim Rynku o godzinie 10:30.

Trasa przejazdu:
Rynek – Słowackiego – Szopena – Targowa – Piłsudskiego – Wiadukt Śląski – Krakowska – Witosa – Langiewicza – Jagiellońska – Cieplińskiego  Piłsudskiego – Rejtana – Niepodległości – Krzyżanowskiego – Armii Krajowej – Powst. Warszawy – Hetmańska – Bulwarowa – scena na Bulwarach.

Link do mapy: https://www.traseo.pl/trasa/final-akcji-rowerowy-maj-2-24

Natomiast uroczyste wręczenie nagród i piknik rozpocznie się o godz. 13:00 na scenie na Rzeszowskich Bulwarach. Impreza obfitować będzie w liczne atrakcje. Dla najmłodszych przewidziane są m.in.: zabawy na dmuchanych zabawkach, strefa animacji i miasteczko rowerowe. Nie zabraknie także występów wokalnych oraz tanecznych dzieci i młodzieży z Centrum Młodzieży w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, z zwłaszcza uczestników ROWEROWEGO MAJA 🙂

UWAGA:

Nasze przedszkolne podsumowanie tej akcji i wręczenie nagród najaktywniejszym uczestnikom odbędzie się 19 czerwca (środa).