Webinarium: „WADY WYMOWY U DZIECI PRZEDSZKOLNYCH” – zaproszenie dla rodziców

11 maja 2021

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie zaprasza nauczycieli przedszkoli i rodziców na webinarium: WADY WYMOWY U DZIECI PRZEDSZKOLNYCH; ETIOLOGIA – DIAGNOZA – TERAPIA.

Webinarium prowadzi Pani Maria Foltman, logopeda, neurologopeda.

TERMIN:  14.05.2021 r. godz.16.00 – 17.30! on line – Teams

W programie m.in.:

1. Rozwój mowy dziecka w wieku przedszkolnym; co nas niepokoi.
  2. Przyczyny wad wymowy małych dzieci – profilaktyka dla rodziców i nauczycieli.
  3. Rozpoznawanie rodzajów wad wymowy.
  4. Terapia logopedyczna; jak ją prowadzić, na co zwracać uwagę, warunki skuteczności.

Zgłoszenia przyjmujemy:

• Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie, ul. Rejtana 3 (informacja telefoniczna 17 748 38 00)
  • Prosimy o przesłanie zgłoszenia w postaci danych (adresu e-mail) z Teams/ na pocztę, abyśmy mogli stworzyć grupę i przesłać zaproszenia: adabrowska@edu.erzeszow.pl lub ogólny: biuro@ppp2.rzeszow.pl