Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

,,Pożegnania nadszedł czas”

20 czerwca 2024

 

W czwartek, 20 czerwca – odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków. Pani Dyrektor Ewa Bartkowicz podziękowała dzieciom, że były z nami tyle lat, już od pierwszych chwil w grupie maluszków 🙂 . Życzyła im dalszych sukcesów i dalszej podróży w krainę wiedzy i aby ta podróż trwała w radosnej atmosferze i dawała siłę do działania.

Tego dnia dzieci 6-letnie z grupy IV żegnały się ze swoimi Paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze i piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. 

Podziękowania otrzymały także wychowawczynie: Pani Aneta Zawół  i Pani Anna Trzeciak-Cioch oraz Pani Marta Szmist – za trud i wychowanie, za przekazywanie wiedzy i wartości, za kształtowanie zachowań i umiejętności, za wytrwałą pracę, za serce, uśmiech i cierpliwość w tej niełatwej misji wychowania najmłodszego pokolenia.

 

KOCHANI ABSOLWENCI: życzymy Wam wielu sukcesów w szkole, wspaniałych przyjaciół, niekończącej się ciekawości świata.

A jak zatęsknicie za przedszkolem – to nas odwiedzajcie! My zawsze na Was czekamy 🙂

 

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/G3yKvCkgTVbZEokF6

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2024
Skip to content