NAUKA TAŃCA DLA CHĘTNYCH DZIECI

13 września 2022

Drodzy Rodzice!

W tym roku chcielibyśmy kontynuować na terenie naszego przedszkola kurs tańca dla chętnych dzieci prowadzony przez instruktorów z Podkarpackiego Centrum Tańca, które ma swoją siedzibę w Boguchwale.

Program kursu tańca obejmuje:

• taniec towarzyski (walc angielski, tango, walc wiedeński, samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive)
  • taniec nowoczesny (zumba-e – układy taneczne do popularnej muzyki dyskotekowej)
  • taniec dyskotekowy (rock’n’roll, discofox, funky, hip-hop, video clip dancing, baciata)

Na zajęciach wykorzystywana jest muzyka typowo taneczna, a także popularna muzyka dyskotekowa. Na kursie wprowadzana jest również nauka form towarzyskich, a poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia i zabawy korygowana jest sylwetka dzieci.

Zajęcia taneczne prowadzone są przez młodych instruktorów, którzy nie tylko kochają taniec, ale przede wszystkim lubią pracować z dziećmi.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ:

1. Nauka odbywa się jeden raz w tygodniu przez 30 min.
  2. Odpłatność za zajęcia wynosi 120 zł za semestr (za co najmniej 14 spotkań).
  3. Zajęcia rozpoczynają się w pierwszym tygodniu października, a kończą się 16 czerwca 2023 r.
  4. W roku szkolnym 2022/23 odbędzie się minimum 28 spotkań (przy ustalaniu ceny kursu zostały odliczone dni ustawowo wolne dla szkolnictwa – „długie weekendy”, święta, ferie itp.).
  5. Zajęcia zostaną zorganizowane, jeżeli zbierze się grupa co najmniej 15-osobowa.
  6. Wszystkie sprawy organizacyjne – tzn. umowy, terminy i odpłatność – Rodzice załatwiają bezpośrednio z Organizatorem. Przedszkole udostępnia jedynie sale do zajęć, które mogą odbywać się w godzinach popołudniowych (15.45 – 17.00).

W przypadku zmiany sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju i brakiem możliwości uczestnictwa instruktora oraz dzieci w zajęciach tanecznych w przedszkolu, Organizator stworzył autorski program zajęć tanecznych on-line, którego celem jest kontynuacja nauki tańca. Lekcje udostępniane będą dla dzieci raz w tygodniu na prywatnym kanale YouTube „Roztańczone Dzieciaki”.

Organizator proponuje również (płatne dodatkowo):

• Turniej Tańca na zakończenie sezonu „DEBIUTY 2023”
  • Obóz taneczno-rekreacyjny „TANIEC – ZDROWIE – WYPOCZYNEK”
  • Kontynuacja zajęć w sekcji sportowej „Podkarpackie Centrum Tańca”