Misja przedszkola:

„Dziecko chce być dobre.

Jeśli nie umie – naucz,

Jeśli nie wie – wytłumacz,

Jeśli nie może – pomóż”

 

                 Janusz Korczak

Dzieci bawiące się w przedszkolu

INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ – spektakl przełożony!

31 stycznia 2022

 

Ze względu na bardzo dużą absencję dzieci w tym tygodniu i zawieszenie funkcjonowania gr. I i II planowany na 2 lutego INTERAKTYWNY SPEKTAKL BAJKOWY zostaje przeniesiony na marzec. O dokładnym terminie będziemy Państwa informować. 

 

Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa zaprasza dzieci na 45-minutowy spektakl, który pozwoli małym widzom przenieść się na 4 plany filmowe, gdzie artyści przedstawią fragmenty z bajek: „PINOKIO”, „SINDBAD”, „KRÓLOWA ŚNIEGU” i „POCAHONTAS” – łącząc świat filmu ze światem teatru. Dzięki połączeniu online grupa aktorów, cyrkowców i akrobatów wcielająca się w role bohaterów z bajek wzbogaca przedstawienie takimi efektami jak: chodzenie po linie, salta, szpagaty, taniec na podwieszonej szarfie. Na żywo spotkanie uatrakcyjnia wytwornica śniegu oraz maszyna do robienia baniek mydlanych. Dla wszystkich dzieci przewidziane są także drobne upominki: książeczki z edukacyjnymi quizami i zagadkami oraz zakładki.

 

Koszt imprezy – 18 zł/dziecko

 

Impreza organizowana jest zgodnie z wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Misja Przedszkola
Nasze przedszkole pełni funkcje opiekuńcze, wychowawcze i kształcące. Wspomaga wszechstronny rozwój dziecka odpowiednio do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Tworzy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Promuje dbanie o zdrowie i zachowania przyjazne przyrodzie, buduje poczucie tożsamości regionalnej i narodowej, rozwija kompetencje społeczne, a także uczy odróżniania dobra od zła. Pełni również funkcję doradczą i wspierającą działania wychowawcze wobec rodziców. Celem edukacji przedszkolnej jest osiągnięcie przez dziecko stanu gotowości do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Przedszkole Publiczne Nr6
ul. Skrajna 1, 35-231 Rzeszów
tel. +48 17 748 32 20, tel. +48 17 748 32 19
fax +48 17 748 24 40
e-mail: dyrektor@pp6.resman.pl
www.pp6.rzeszow.pl
Copyright © 2022
Skip to content