Finał kampanii „ROWEROWY MAJ”

15 czerwca 2022

Kampania Rowerowy Maj 2022 dobiegła końca. W związku z tym, Miasto Rzeszów organizuje uroczysty finał tej akcji.

18 czerwca (tj. sobota) przewidywany jest wspólny przejazd ulicami Rzeszowa oraz Piknik Rodzinny w Parku Jedności Polonii z Macierzą (ul. Ks. Jałowego), podczas którego nastąpi uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców.

Nagrody przewidziane są na trzech poziomach: indywidualnym, klasowym oraz grupowym (wśród uczestniczących w Kampanii placówek).

Serdecznie zachęcamy do udziału w w/w wydarzeniu i zapraszamy dzieci wraz z rodzicami/opiekunami!!!

Zbiórka odbędzie się na Rynku o godz. 14:30, natomiast ogłoszenie oficjalnych wyników, uroczyste wręczenie nagród i piknik o godz. 16:30 w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

Trasa przejazdu, którą przemieszczać się będą uczestnicy:

Rynek – Matejki – Sokoła – Jana III Sobieskiego – Targowa – Szopena – Most Zamkowy – Kopisto – Niepodległości – Krzyżanowskiego – Paderewskiego – Rejtana – Popiełuszki – Pelczara – Powst. Warszawy – Most Karpacki – Powst. Warszawy – Piastów – Wincentego Pola – Dąbrowskiego – Chrzanowskiej – Langiewicza – Bohaterów – Wyspiańskiego – Reymonta – Króla Augusta – Okulickiego – Krakowska – Wiadukt Śląski – Piłsudskiego – Cieplińskiego – Jagiellońska – Unii Lubelskiej – Dąbrowskiego – Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Pułaskiego – zjazd do Parku Jedności Polonii z Macierzą

Link do mapy: https://www.traseo.pl/trasa/rowerowy-maj-2022

Rzeszowska Masa Krytyczna: https://www.facebook.com/events/s/fina%C5%82-akcji-rowerowy-maj-2022/541945640798606/?_rdr

Organizatorami wydarzenia są:

Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Rzeszowa