Zajęcia z decoupage

13 maja 2021

Dzień 13 maja był dniem pełnym niespodzianek. Rano po śniadaniu naszą grupę  ,,Tygrysków” odwiedziły p. Natalia Kobosz i p. Klaudia Trzeciańska.  Na początku spotkania odbyła się krótka rozmowa na temat: Jaki teraz mamy  miesiąc? I jakie obchodzone są  święta w maju? Dzieci bez problemu znały odpowiedź na te pytania.                          Następnie przedszkolaki dowiedziały się jak jest obchodzone święto  Dnia Mamy w różnych krajach i skąd się ono  wzięło.  Po tej rozmowie dzieci miały do rozwiązania krzyżówkę. Nasze dzieciaki poradziły sobie doskonale z tym zadaniem. Dodatkowo przedszkolaki oglądnęły bajkę o mamie, po której usiadły już do stolików, gdzie zostały omówione przez p. Natalię zasady malowania techniką decoupage.  Tygryski były bardzo skupione na wykonywanej pracy plastycznej, bardzo się im podobała. Widać było, że bardzo się starają zrobić to jak najpiękniej. Wykonany obrazek na drewienku miał być prezentem dla mamy. Po zakończonej pracy dzieci dostały dyplomy i upominki.

Te zajęcia bardzo się  wszystkim podobały 🙂 .