Wpłaty na Radę Rodziców

14 maja 2022

W imieniu Rady Rodziców prosimy o uzupełnienie drugiej składki, tj. 60 zł/dziecko

Powoli otwieramy się na ,,normalność” i mamy nadzieję na zrealizowanie naszych planów. A wśród nich są:

• teatrzyk: „DOKTOR DOLITTLE”
  • przełożone spotkania z GADAMI I OWADAMI (mamy nadzieję, że jednak się uda!)
  • DZIEŃ MAMY i TATY
  • piąta, ostatnia już audycja muzyczna
  • PIKNIK RODZINNY z okazji DNIA DZIECKA
  • wycieczki edukacyjno-rekreacyjne dla wszystkich dzieci
  • uroczyste pożegnanie dzieci 6-letnich

Szczegółowe informacje na temat naszych planów znajdziecie Państwo w naszym „kalendarzu imprez, wydarzeń, konkursów i uroczystości”.

Uwaga:

Spektakl „INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ”, który początkowo miał się odbyć 8 marca – ostatecznie nie odbędzie się!

Wpłacone na tę imprezę pieniążki (18 zł/dziecko) będą wykorzystane na wyjazd do WDK na spektakl muzyczny „LOKOMOTYWA”.

Impreza ma się odbyć 18 maja dla dzieci z gr. II, III, IV i V. Koszt imprezy to: cena biletów – 27 zł/dziecko + koszt autokarów. Szczegóły już wkrótce 🙂