Wpłaty na Radę Rodziców

13 września 2021

W piątek, 10 września – odbyło się zebranie organizacyjne Rady Rodziców naszego przedszkola, w skład której wchodzą przedstawiciele wszystkich grup wiekowych.

Zarząd Rady Rodziców stanowią Państwo:

1. Maria KUBICKA-KUDŁA (gr. IV)   – przewodnicząca RR
  2. Agnieszka MASŁOWSKA (gr. IV)  – sekretarz RR
  3. Agnieszka WOŚ (gr. I i III)              – skarbnik RR

Rada Rodziców podjęła decyzję o wysokości pierwszej składki, tj. 60 zł/dziecko.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na finansowanie ogólnoprzedszkolnych imprez i atrakcji dla dzieci (teatrzyki, koncerty, dofinansowanie paczek mikołajowych, zabawa karnawałowa).

Decyzją Rady Rodziców pierwszą imprezą finansowaną z zebranych środków będzie pobyt dzieci w sali zabaw KOLORADO (gr. II, III, IV i V) oraz BADA-BOOM (gr. I) z okazji Dnia Przedszkolaka, który obchodzony jest 20 września.

Pieniądze na składkę (60 zł) – prosimy przekazywać pracownikom przedszkola podczas przyprowadzania lub odbierania dziecka, najlepiej w podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka kopercie. Po wpłacie otrzymacie Państwo potwierdzenie w postaci druku KP.

Więcej informacji na temat działalności Rady Rodziców znajdziecie Państwo w zakładce: RADA RODZICÓW