WARSZTATY ŚWIĄTECZNE dla chętnych dzieci

22 listopada 2021

Mamy propozycję kreatywnych warsztatów świątecznych dla chętnych dzieci. W ofercie:

• duża dawka wiedzy o świętach z kraju i ze świata,
  • moc klimatycznych zabaw ruchowych i film krótkometrażowy o tematyce świątecznej,
  • dzieci tworzą własną bombkę przestrzenną z wykorzystaniem techniki decupage,
  • dyplom ukończenia warsztatów i drobne upominki,
  • koszt – 30 zł od osoby, czas zajęć – 2 godz.,
  • wszystkie materiały zapewnione!

Prowadzenie: KREATYWNI Z NATURY, czyli p. Natalia i p. Klaudia

Chętne dzieci można zgłaszać do wychowawców grupy – zapisy do 29 listopada (poniedziałek).

Po zebraniu grupy ustalimy termin zajęć – w przedszkolu, w godzinach pracy placówki.

ZAPRASZAMY!!!