RBO 2024

11 września 2023

Głosowanie w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim na rok 2024

od 8 września do 8 października

Bardzo zależy nam na poparciu następującego zadania:

Kategoria II – zadanie nr 63

BUDOWA PIŁKOCHWYTÓW, NOWEGO OGRODZENIA ORAZ DOPOSAŻENIA W INFRASTRUKTURĘ REKREACYJNĄ (ŁAWKI, LEŻAKI) BOISKA SPORTOWEGO PRZY UL. SKRAJNEJ

Zachęcamy także do oddania głosów w pozostałych kategoriach:

Kategoria I – zadanie nr 12

WISŁOK – ZIELONA STREFA WYPOCZYNKU

Kategoria III – zadanie nr 109

SPOTKANIA AUTORSKIE Z PYSIĄ ZAJĄCÓWNĄ – ORGANIZACJA SPOTKAŃ Z AUTORKĄ BAJEK DLA DZIECI W RZESZOWSKICH PRZEDSZKOLACH

Głosować można na jedno zadanie w każdej z trzech kategorii. Jeżeli zadania uzyskają odpowiednią liczbę głosów, inwestycje będą realizowane w 2024 r.

BARDZO PROSIMY O PAŃSTWA GŁOSY!!!

Głosować może każdy, kto:

– mieszka w Rzeszowie i niezależnie od wieku (rodzic może oddać głos również za swoje małe dziecko!!!)

Jak zagłosować na nasze zadanie:

1. Wejdź na stronę: https://erzeszow.pl/pl/3108-rbo/83207-panel-glosowania-rbo-2024.html
  • Wybierz: KATEGORIA I – zadanie 12
  • Wybierz: KATEGORIA II – zadanie 63
  • Wybierz: KATEGORIA III – zadanie 109

Zróbmy wszystko, żeby te zadania zebrały dużą liczbę głosów i mogły zostać zrealizowane!