DYŻUR WAKACYJNY!!!

14 maja 2024

W LIPCU organizujemy dyżur wakacyjny.

Zapisy na dyżur przyjmujemy w terminie od 15 do 29 maja. Po tym czasie zapisy nie będą przyjmowane.

Zasady:

• na dyżur wakacyjny przyjmowane są dzieci obojga pracujących rodziców/opiekunów prawnych;
  • prosimy o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka, ponieważ na podstawie wykazu dzieci zgłoszonych ustala się plan pracy nauczycieli i pozostałych pracowników na cały miesiąc;
  • zapisując dziecko rodzic automatycznie wyraża zgodę na pobyt dziecka w grupie mieszanej wiekowo, pod opieką dyżurujących nauczycieli, którzy organizują zajęcia wychowawczo-opiekuńcze;
  • uwagi organizacyjne: podobnie jak podczas ferii zimowych, dzieci młodsze zostaną przeniesione do „domku”, natomiast dzieci starsze – będą zlokalizowane w budynku głównym, w klasie szkolnej na I piętrze. (Obecne pomieszczenia przedszkolne zostaną całkowicie wyłączone z użytku i poddane remontowi – po wakacjach będą się tutaj mieścić klasy pierwsze 🙂 )

Aby zapisać dziecko, proszę wypełnić ankietę: https://forms.office.com/e/fjUAgTY4MS

Dzieci z innych przedszkoli przyjmowane będą w miarę wolnych miejsc – zapisy w czerwcu. O przyjęciu decydować będzie fakt zatrudnienia obojga rodziców (potwierdzenie z zakładu pracy – WYMAGANE), a – w przypadku spełnienia tego kryterium przez większą liczbę kandydatów niż liczba miejsc – także kolejność zgłoszeń.

Te same zasady dotyczą naszych dzieci, które chciałyby skorzystać z dyżuru w sierpniu w innej placówce.

PRZYPOMINAMY, ŻE W SIERPNIU PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE!