CO NAS CZEKA W NADCHODZĄCYM TYGODNIU…

26 listopada 2022

Przypominamy, że jeszcze tylko do 30 listopada czekamy na prace w naszym przedszkolnym konkursie pt.: „KSIĄŻKI CZYTAMY I WYOBRAŹNIĘ POBUDZAMY” w ramach realizowanego projektu czytelniczego. Rozstrzygnięcie konkursu w grudniu.

Regulamin konkursu: tutaj

Trwa zbiórka darów dla miejskiego schroniska dla zwierząt bezdomnych KUNDELEK w Rzeszowie w ramach realizowanego w gr. III projektu ,,MÓJ PRZYJACIEL PIES”.

Na bardzo potrzebne zwierzakom produkty czekamy do 6 grudnia.

Wszystkie szczegóły: tutaj

29 listopada (tj. wtorek) TYGRYSY z gr. V będą obchodzić DZIEŃ KREDKI.

Natomiast w czwartek 1 grudnia –  dzieci z gr. II i III wyjeżdżają do WDK przy ul. Okrzei na spektakl teatralny „CALINECZKA” w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.

Koszt biletów i autokaru w wysokości 40 zł/dziecko finansowany jest przez rodziców.

Wyjazd godz. 9.20 – powrót ok. godz. 11.20

ZAPRASZAMY!