CO NAS CZEKA… W NADCHODZĄCYM TYGODNIU

12 maja 2024

„ROWEROWY MAJ” – trwa… 🙂

We wtorek, 14 maja – trzy urocze MOTYLKI z gr. III: OLA KLIMKOWSKA, ZUZIA MAGDA i EMILKA SOJKA – będą reprezentować naszą placówkę w V Międzyprzedszkolnym Przeglądzie „Plastyczna Wierszolandia” pod hasłem: „RODZINA – NASZ MAŁY ŚWIAT”

Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne Nr 23 w Rzeszowie, a odbędzie się on w Osiedlowym Klubie Kultury „Akwarium” (ul. Pułaskiego 3).

Trzymamy kciuki, dziewczynki!!! 🙂

Dzieci zostały przygotowane przez p. Magdalenę Haluch, we współpracy z p. Krysią 🙂

16 maja (tj. czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców

ZAPRASZAMY!