100 LAT DLA NASZYCH JUBILATÓW!

21 czerwca 2021

Nasze przedszkolaki z okazji swoich kolejnych urodzin,

na tej stronie otrzymują życzenia.

Nieubłaganie zbliża się koniec roku szkolnego, lato już czeka z niecierpliwością, a i wakacje już tuż, tuż… I właśnie w tej coraz gorętszej atmosferze obchodzimy kolejne urodziny naszych przedszkolaków.

A w nadchodzącym tygodniu swoje szóste urodziny świętować będzie para przeuroczych TYGRYSKÓW z grupy IV, czyli:

• ZOSIA KUBICKA24 czerwca oraz
  • DOMINIK KRUPA27 czerwca.

Uśmiechu na twarzy,

słonecznych promyków w pochmurne dni lata,

zimą, wiosną i jesienią.

To, o czym marzycie, by Wasze było,

a czego pragniecie, by się Wam spełniło!

Wszystkiego najlepszego życzą koleżanki i koledzy z grupy oraz panie