100 LAT DLA NASZYCH JUBILATÓW!

30 czerwca 2024

Nasze przedszkolaki z okazji swoich kolejnych urodzin,

na tej stronie otrzymują życzenia.

Rozpoczęły się wakacje! To idealny czas na relaks, zabawę i odkrywanie nowych miejsc. W przedszkolu czeka nas jeszcze dyżur lipcowy, ale zapewne wszyscy – zarówno przedszkolaki jak i pracownicy, znajdą czas na wypoczynek i zasłużony urlop. Wszystkim więc życzymy wspaniałych, pełnych radości wakacji!

Podczas tego długiego, dwumiesięcznego okresu wakacyjnego baaardzo duża grupa naszych przedszkolaków będzie obchodzić swoje kolejne urodziny – być może gdzieś na rajskich plażach, w górach, w lasach, nad jeziorami, u babci na wsi albo… na dyżurze w przedszkolu 🙂 Każde miejsce jest dobre, byle tylko w dobrym towarzystwie i w miłej atmosferze!

A nasi wakacyjni jubilaci, to:

JULIA HANO, ANTONI PAŁKA, MICHAŁ ZIZIUS, FRANCISZEK SOKÓŁ, JULIA TŁUSTY oraz BLANKA GUZEK – wszyscy z grupy I – będą świętować czwartą rocznicę urodzin.

ŻABKI z grupy II: BARTOSZ BUNDYRA, MARCELINA CHRUŚCIK, ADAM SUSKI, WIKTORIA ŚWIDER, KACPER MALACH oraz HANNA TELEGA – skończą pięć lat!

Szóste urodziny będą obchodzić MOTYLKI z grupy III: EMILIA SOJKA, ZOFIA NIEMIEC, WOJCIECH OGONOWSKI, EMILIA CIOŁEK, LENA GÓRNIAK, KACPER PITERA oraz MATYLDA i OLIWIA ZIOBRO, a także MICHAŁ WOŚ z grupy IV.

Natomiast w piękny wiek siedmiu lat wkroczą dumnie PROMYCZKI z grupy IV: ADAM KOBOSZ oraz MIESZKO i MIKOŁAJ MACH, a także GWIAZDKI z grupy V – WIKTOR DĄBROWSKI, ŁUCJA PIECZONKA oraz ANTONINA MUSZ

Z okazji Waszych urodzin życzymy Wam,

abyście zawsze mieli minimum sto powodów do uśmiechu,

siłę do pokonywania przeszkód

i wsparcie od wszystkich, którzy Was kochają.

Niech każdy dzień będzie dla Was darem,

A Wy darem dla każdego dnia.

Wszystkiego najlepszego życzą koleżanki i koledzy z grupy oraz panie