100 LAT DLA NASZYCH JUBILATÓW!

Urodziny w przedszkolu (1 - 18 styczeń)

Nasze przedszkolaki z okazji swoich kolejnych urodzin,

na tej stronie otrzymują życzenia.

Pierwsza połowa stycznia to okres poświąteczny, a także czas ferii zimowych, które w tym roku ze względu na panującą pandemię są niestety inne niż zwykle – pewno mniej radosne i na pewno mniej aktywne przez obowiązujące nas obostrzenia. Tym bardziej więc powinniśmy wykorzystywać każdą okazję do świętowania, radości i celebrowania, chociaż oczywiście bezpiecznie i w mniejszym gronie. Taką okazją są na pewno urodziny naszych milusińskich. A na początku tego nowego, 2021 roku, jest ich całkiem sporo.

I tak, wspaniała piątka naszych najmłodszych przedszkolaków doczekała się swoich czwartych urodzin. Są to:

• JAŚ ZAWÓŁ (3 stycznia) oraz SZYMEK WOŚ (15 stycznia) z grupy I, a także:
  • JULIA KRZYCH (10 stycznia), MIKOŁAJ MEHDI (17 stycznia) i HANIA MAŁEK (18 stycznia) – wszyscy z grupy II.

Świętowała także KAROLINKA RUTA z grupy V, która 2 stycznia skończyła już siedem lat!

Natomiast 12 stycznia swoje szóste urodziny obchodziła uroczyście ZOSIA SARNICKA z grupy IV.

Życzymy Wam w życiu wiele radości,
szczerych uśmiechów w dużej ilości.
Pogoda ducha, szczęście i zdrowie,
niech będą zawsze blisko przy Tobie!

Wszystkiego najlepszego życzą koleżanki i koledzy z grupy oraz panie