CO NAS CZEKA W TYM TYGODNIU

18 - 22 styczeń

Kończą się ferie zimowe, i od poniedziałku 18 stycznia rozpoczynamy „normalną” pracę, oczywiście w obowiązującym nadal reżimie sanitarnym

20 stycznia (tj. środa) w gr. V będzie chyba baaardzo zimno (zresztą zgodnie z panującą wokół aurą!), ponieważ nasze SÓWKI będą wtedy obchodzić DZIEŃ WIEDZY O PINGWINACH

Na zbliżający się tydzień przypadają bardzo ważne dla wszystkich dzieci święta, a mianowicie DZIEŃ BABCI (21 stycznia) i DZIEŃ DZIADZIA (22 stycznia).

Niestety, ze względu na panującą pandemię i obowiązujące ograniczenia tegoroczne „świętowanie” musi obejść się bez zorganizowanych imprez.

Nie znaczy to oczywiście, że dzieci zapomniały o swoich najbliższych! Wszystkie przedszkolaki uczą się wierszy i piosenek oraz przygotowują upominki dla swoich ukochanych babć i dziadziów! Jesteśmy pewni, że każda rodzina znajdzie sposób, aby radośnie, ale przede wszystkim bezpiecznie uczcić święto wszystkich seniorów!

Zapraszamy!!!